Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Фахівці Cisco Systems попередили про масштабну кібератаку на Україну

23 травня, 23:19
Фото: phys.org

У середу Cisco Systems Inc попередила, що хакери заразили дуже складним програмним забезпеченням щонайменше 500 тисяч роутерів і приладів для зберігання інформації у десятках країн, ймовірно готуючись здійснити нову масивну кібератаку на Україну, повідомляє Reuters.

Cisco Systems повідомляє, що атака очікується 28 червня, в День Конституції України.

У Відділі кіберрозвідки Cisco (Talos) впевнені, що за цією кампанією, під назвою VPNFilter, стоїть російський уряд, тому що хакерське програмне забезпечення обмінювалося кодами зі шкідливим програмним забезпеченням, яке було використано у попередній кібератаці, і за яку уряд США поклав відповідальність саме на Москву.

Як повідомляє Cisco, це шкідливе програмне забезпечення використовується для шпигунства, втручання в інтернет-комунікації або для здійснення деструктивних атак на Україну, яка раніше вже звинуватила Росію в масових атаках на частину її енергетичної інфраструктури й підприємств.

Зазначимо, що Служба безпеки України також попередила, що напередодні фіналу Ліги чемпіонів РФ готує масштабну кібератаку на державні структури та приватні компанії України.

Про кіберзагрози читайте також матеріал "Дня" "Як програти гібридну війну".

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати