Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Меркель пообіцяла Україні "жорстку підтримку" з боку ЄС

16 липня, 11:34

Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком заявила, що Україна - серед її пріоритетних питань. Канцлер запевнила, що на засіданні Європейської Ради Україна отримає «жорстку підтримку» з боку ЄС, йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Співрозмовники обговорили питання щодо зусиль, які потрібні для пришвидшення діяльності місії ОБСЄ на кордоні для впровадження дієвого моніторингу його стану.

Президент повідомив, що протягом дня було зроблено дві спроби провести засідання Тристоронньої контактної групи у форматі відео-конференції. Сторони також обговорили можливість продовження переговорів у форматі Нормандії.

Президент запевнив Ангелу Меркель в тому, що він є прибічником мирного врегулювання, та навів приклад Слов’янська, де після визволення міста від бойовиків протягом 24 годин була відновлена життєво важлива інфраструктура, а люди отримали можливість повернутися до нормального життя. Саме такими будуть дії української влади в Луганську і Донецьку.

Президент поінформував канцлера Німеччини про подальше надходження через українсько-російський кордон зброї та бойовиків на територію східних областей України.

Нагадаємо, раніше українці у влаштували акцію на сторінці канцлера Німеччини Ангели Меркель у Facebook, залишаючи десятки тисяч коментарів під її дописами, переважно з фразою "Danke, frau Ribbentrop!", натякаючи таким чином на схожість домовленностей між Меркель та Путіним із розділом сфер світого впливу - пактом Молотова-Ріббентропа.


Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати