Перейти до основного вмісту

Під Запоріжжям невідомі повалили ще два пам’ятника Леніну

19 лютого, 11:24

У Запорізькій області в ніч на 19 лютого невідомі повалили ще два пам'ятника Володимиру Леніну. Про це РБК-Україна повідомили місцеві жителі.

У смт. Комишуваха Оріхівського району повалили пам'ятник Леніну, а в селі Веселянка Запорізького району області впало погруддя комуністичного діяча.

За словами жителів Комишувахи, скинутий з високого постаменту пам'ятник Леніну не розбився, так як виготовлений з металу.

Нагадаємо, 31 січня 2015 року близько 400 активістів намагалися знести центральний пам'ятник Леніну у Запоріжжі. На площі зібралися також і противники повалення пам'ятника.

Ініціатори знесення пам’ятника прийшли на акцію з прапорами і намагались пройти ближче до монумента, однак кордон міліції, який розділяв обидва «табори» мітингувальників, цьому завадив. 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати