Російським депутатам хочуть заборонити їздити за кордон без дозволу
У російській партії "Єдина Росія" хочуть заборонити депутатам їздити за кордон без дозволу голови Держдуми під час регіонального тижня.
Необхідні зміни постараються прописати в регламенті, але якщо це не вийде, то буде підготовлено окремий законопроект.
Ініціативу підтримав депутат від ЛДПР Андрій Луговий. "Регіональний тиждень - робочий, а багато депутатів почувають себе на ньому вільними стрілками. До регламенту потрібно ввести зміни, щоб регіональний тиждень депутати проводили або в Москві, або на місцях. У разі якщо вони захочуть з'їздити в закордонне відрядження, вони повинні поставити про це до відома керівника фракції ", - вважає він.
Заборону на зарубіжні поїздки збираються ввести у відповідь поїздку депутата від "Справедливої Росії" Дмитра Гудкова до Вашингтона на конференцію "США - ЄС - Росія після репресій Путіна".
Громадська палата Росії заявила про намір перевірити, на які гроші літав до США депутат. За словами Гудкова, він їздив у Штати за свій рахунок.
За матеріалами Каспаров.ru