Перейти до основного вмісту

В Україні змінять ПЛР-тести через новий штам коронавірусу, - Ляшко

22 грудня, 11:44

В Україні змінювати ПЛР-системи через новий мутований коронавірус. Зміни в процес тестування будуть внесені в кінці грудня.

Про це на брифінгу заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Великобританія 27 грудня повинна опублікувати дослідження про зміну праймерів (короткий фрагмент ДНК - або РНК-мішені - ред.) нового коронавірусу.

"В кінці грудня Центр громадського здоров'я збере всіх виробників тест-систем ПЛР, а також постачальників і промовить про зміну праймерів для того, щоб змінити наші ПЛР-системи і щоб додати мішень, яка буде виловлювати білок нового вірусу", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, новий вид коронавірусу був виявлений у Великобританії, а також у Нідерландах, ПАР, Данії та Австралії. У Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що новий штам COVID-19 є більш заразний, але при цьому не небезпечніший за інших.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати