Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ
Купили завод. Але як його використати — ще не вирішили...
ВАТ «Крюковський вагонобудівний завод» (Кременчук Полтавської обл.) придбав Кременчуцький завод металевих виробів, повідомили в прес-службі ВАТ. За її даними, за рахунок придбаного підприємства вагонзавод збирається збільшити свої виробничі потужності. «Куплений завод збереже частково свою спеціалізацію з випуску стовпів. Але чим в основному займатиметься наш новий завод, наразі не вирішено. Ми проробляємо всі варіанти й думаємо, як використати його приміщення, обладнання. Все це буде враховано в процесі розробки стратегії діяльності вагонобудівного заводу», — повідомили в прес-службі. Разом із тим вартість угоди в прес-службі не уточнили.
«Космічні показники» зростають
Підприємства космічної галузі України в січні—червні цього року, за попередніми даними, збільшили виробництво на 40,4% у порівнянні з аналогічним періодом 2007 року, повідомили в Національній космічній агенції України (НКАУ). Абсолютних показників роботи підприємств галузі за перше півріччя в НКАУ не уточнили. За їхніми даними, обсяги реалізації продукції в галузі за вказаний період зросли на 39%. У загальному обсязі виробленої продукції частка експорту становила 42%, при цьому його обсяги зросли в порівнянні з січнем—червнем минулого року на 63,3%. За даними Космічного відомства, в I кварталі 2008 року зростання виробництва в галузі становило 12%.
АМКУ рекомендує не підвищувати ціни на хліб
Антимонопольний комітет України рекомендує найбільшому столичному виробникові хлібобулочних виробів ВАТ «Київхліб» вжити заходів для недопущення необґрунтованого підвищення цін на соціальні сорти хліба. У липні «Київхліб» підвищив ціни на соціальні сорти хліба на 42,8—83%. Зокрема, один буханець хліба «Українського» (900 г) подорожчав до 3 гривень; хліба «Пшеничного» (650 г) — до 2,4 гривні; батона — 2,5 гривні.
Все по-чесному?
Авіакомпанія «Дніпроавіа» (Дніпропетровськ) заявляє про відсутність підстав для перевірки її діяльності з боку Контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області. «Працівники Контрольно-ревізійного управління Дніпропетровської області не були допущені до планової перевірки підприємства в зв’язку з тим, що, у відповідності зі ст. 11 Закону «Про державну контрольно-ревізійну службу України», для проведення згаданої перевірки були відсутні правові підстави, передбачені вказаним нормативно-правовим актом», — повідомили в юридичному відділі авіаперевізника. У компанії також зазначили, що при наявності правових підстав для перевірки всі посадові особи будуть допущені до проведення перевірки. КРУ в Дніпропетровській області звернулося до окружного Адміністративного суду з вимогою забезпечити право його працівників на проведення фінансового аудиту авіакомпанії «Дніпроавіа».
Випуск газети №:
№138, (2008)Рубрика
Економіка