Перейти до основного вмісту

Холера і мародерство

Кашміру загрожують нові біди
13 жовтня, 00:00
УКРАЇНСЬКИЙ МІНІСТР ІЗ ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІКТОР БАЛОГА ПОВІДОМИВ ПРО НАПРАВЛЕННЯ ДО КАШМІРУ МОБІЛЬНОГО ГОСПІТАЛЮ, РОЗРАХОВАНОГО НА ЩОДЕННИЙ ПРИЙОМ 300 ОСІБ. У ГОСПІТАЛІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ 80 МЕДИКІВ. УКРАЇНСЬКИЙ УРЯД ТАКОЖ ВИДІЛИТЬ 10 МЛН. ГРН. ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПАКИСТАНУ. «ПРОТЯГОМ ТРЬОХ ДНІВ УСЮ ЦЮ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ БУДЕ НАПРАВЛЕНО В ПОТЕРПІЛИЙ РЕГІОН», — СКАЗАВ БАЛОГА / ФОТО РЕЙТЕР

У потерпілих від землетрусу районах Пакистану та Індії поновилися рятувальні роботи, перервані через погані погодні умови. За оцінками, від землетрусу постраждало близько чотирьох мільйонів осіб. Влада Пакистану заявляє, що, за останніми даними, землетрус забрав життя 23 тисяч громадян країни. В індійській частині Кашміру, за заявами місцевої влади, підтверджено смерть 1300 осіб. Однак, як вважає влада, число жертв зростатиме. Представники ООН акцентують увагу на загрозу, що зростає поширення захворювань. Багато з тих, хто вижив внаслідок трагедії, не мають доступу до питної води, що піддає їх ризикові зараження такими хворобами як малярія, холера та кір.

Учора Держсекретар США Кондолізза Райс відвідала Пакистан, щоб особисто оцінити наслідки руйнівного землетрусу. Для цього Райс змінила маршрут свого візиту до країн Центральної Азії. Вона пообіцяла забезпечити довготермінову міжнародну допомогу Пакистанові, який є найважливішим союзником США в боротьбі з терором, щоб країна змогла оговтатися після трагедії.

Зі збільшенням обсягів гуманітарної допомоги, що надходить, зростає заклопотаність у зв’язку з відсутністю чіткої координації рятувальних та гуманітарних операцій. Крім того, проблемою є мародерство, а також спроби шахраїв, які прибувають із непостраждалих від землетрусу районів, отримати доступ до гуманітарної допомоги з метою її подальшого продажу.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати