Перейти до основного вмісту

Молитва протесту

Віруючі у Криму збираються просити політичного притулку в США
23 травня, 00:00

У зверненні, яке віруючі після молитви направили органам влади, говориться, що трагічні події, котрі призвели до знищення Управління Кримської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату, примусили їх звернутися по допомогу до міжнародної громадськості. «Будучи свідком і учасником відродження держави Україна, наша Українська православна церква, — говориться у зверненні, — не залишилася збоку». У згаданому документі стверджується, що під тиском Московського патріархату, іноземної церкви в Україні, і за підтримки проросійської Кримської влади національні святині України у Криму було передано Росії. А починаючи з 1995 року, Фондом майна АР Крим за підтримки Ради у справах релігій при Раді міністрів АР Крим проводиться планомірна робота, направлена на знищення Кримської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату…

Керівництво Фонду майна АР Криму, очолюване І. М. Атласовим, під виглядом захисту державного майна в інтересах держави намагається ліквідувати єдиний у Криму Кафедральний собор і Єпархіальне Управління, що знаходиться у м. Сімферополі, заявили учасники «молитви протесту»… Вищезгаданий І. М. Атласов, говориться у зверненні, вважає, що «Київський патріархат нічого спільного зі Святою православною церквою не має». А також він сприяє своїм висловлюванням протистоянню і насильству. А тому учасники «молитви протесту» вважають своїм обов’язком звернутися до світової громадськості: «...у разi, якщо конституційні права громадян Держави Україна, віруючих Української православної церкви Київського патріархату в Криму буде проігноровано, ми змушені будемо звернутися до Президента і Конгресу Сполучених Штатів Америки з проханням про надання общині Київського патріархату в Криму політичного притулку у зв’язку з релігійним переслідуванням…»

ДО РЕЧІ

Як повідомив на прес-конференції Борис Холод, Національна рада з питань ТБ і РМ цього скликання та правоохоронні органи вивчали рішення, прийняті попереднім складом Нацради, у тому числі й рішення, що стосуються видачі ліцензії «1+1» (нагадаємо, що Київський господарчий суд за позовом телекомпанії «АІТІ» визнав її недійсною). «Порушень не виявлено на сьогоднішній день», — зазначив голова Нацради. 24 травня відбудеться засідання апеляційного суду, на якому розглядатиметься це питання.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати