Про нас
«Десятки колишніх примусових працівників із Польщі, України, Італії та Ізраїлю подали позов до суду з трудових суперечок Ганновера, вимагаючи від багатьох традиційно багатих ганноверських фірм компенсації — розміром у мільйони — за заподіяну моральну шкоду. Крім того, в окружний суд подано позов на фірму «Варта» — правонаступницю заводу з виробництва акумуляторів. Суд із трудових питань наразі перевіряє, чи уповноважений він взагалі розглядати такі позови, чи ці справи має бути передано в окружний суд. Проти «Бальзена» подали позови спочатку 45 українок — після того, як із цією фірмою не вдалося прийти до компромісного рішення. Тим часом, зараз кількість позовів зросла до 60».
«Ганноверше Альгемайне Цайтунг», 28 липня
«Інформація про становище з нафтопродуктами в Україні за останні декілька днів нагадує зведення з театру бойових дій. Тут — й офіційні повідомлення уряду про віроломний напад паливної кризи, й не менш офіційні ствердження, що для здійснення подібної агресії не було й немає ані найменших передумов, і обіцянки, що ворога буде розбито, а перемога буде за нами, й чутки про те, що до бензинової війни з незнаним противником Україна в черговий раз виявилася абсолютно не готовою. А головне — щоденний перелік втрат, яких держава вже зазнала на цій війні».
Радіо «Свобода», російська служба, 27 липня
«Причини, через яку слов'яни не можуть бути демократами, не існує. Однак слов'янам і тепер не судилося влитися в демократичні процеси. Від суворих рівнин північної Європи до кривавих Балкан, від Чорного моря через десять часових поясів до сибірського узбережжя Тихого океану, слов'яни, які мали дуже невеликий досвід справедливого правління, дали демократії спокій».
«Економiст», 24 липня
Переклад Наталі ВІКУЛІНОЇ, «День»
Випуск газети №:
№139, (1999)Рубрика
День Планети