Перейти до основного вмісту

Ryanair через страйк скасував 600 рейсів у Бельгії, Іспанії, Італії та Португалії

25 липня, 15:19
Фото з відкритих джерел

Ірландська авіакомпанія Ryanair 25 та 26 липня через страйк співробітників скасувала 600 рейсів у Бельгії, Іспанії, Італії та Португалії. Про це пише Associated Press, передає "ЄП".

Профспілки у цих чотирьох державах стверджують, що працівники Ryanair та її дочірніх компаній найняті за контрактами, що управляються країнами, в яких ті не базуються. У зв’язку з цим вони отримують менші відпускні, невідповідну зарплатню та не мають доступу до державних пільг.

У відповідь авіакомпанія, розташована в Дубліні, опублікувала на своєму веб-сайті документацію щодо виплат заробітної плати, стверджуючи, що пілоти і бортпровідники отримують справедливу оплату праці.

Компанія також стверджує, що всім 50 тисячам клієнтів, які постраждали від скасування 600 рейсів в середу і четвер, було запропоновано альтернативні рейси або ж повне повернення коштів.

Як повідомлялося раніше, в Італії бортпровідники проведуть 24-годинний страйк 25 липня, а співробітники компанії в Іспанії, Португалії та Бельгії страйкуватимуть 48 годин 25-26 липня.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати