Перейти до основного вмісту

Телевізори в «АШАН»: відгуки покупців та нюанси вибору

25 січня, 16:40

Телевізори найновіших моделей — не просто знайомий з дитинства пристрій для перегляду передач та кінофільмів. Це мультимедійна станція, за допомогою якої можна робити чимало цікавого і корисного.

Сучасний телевізор — нагальна необхідність для прихильників відеоігор та власників приставок. Як то кажуть, дві великі різниці — грати за ПК чи послуговуватися великою ТВ-панеллю із потужними технічними характеристиками. Вибрати новий телевізор за помірною ціною ви завжди можете в інтернет-магазині «auchan.ua», перейшовши за посланням https://auchan.ua/televizory.

Переваги «розумних» пристроїв

Наявність smart-функцій у телевізора дозволяє під’єднатися до всесвітньої мережі, тобто надає фактично необмежені можливості. Використовуючи інтернет, ви зможете без додаткової плати й набридливої реклами дивитися телевізійні передачі, фільми, переглядати стрічки соціальних мереж тощо. Також у вас з’явиться доступ до великої кількості додатків і відеохостингів на зразок YouTube і сервісів платної підписки типу IVI або Netflix.

Ексклюзивна високоякісна продукція

Більшість потенційних покупців звертають увагу лише на телевізори відомих брендів. Але у них є нехай і не такі розкручені, але досить гідні вельми достойні конкуренти.

Приміром, тільки в мережі магазинів магазинах «АШАН» ви знайдете високоякісну техніку низки ТМ, яка вирізняється демократичною ціною, але за технічними параметрами жодним чином не поступається пристроям популярних брендів. Утім, варто лише завітати в інтернет-магазин auchan.ua: відгуки про ексклюзивну продукцію говорять самі за себе.

На які параметри першочергово звертати увагу

Вибираючи новий «розумний» телевізор, насамперед зверніть увагу на такі параметри:

  1. Розмір та діагональ. Ці параметри легко розрахувати. Розмір діагоналі обчислюється за такою формулою — відстань від екрана до місця, з якого ви плануєте дивитися телевізор, переводять в дюйми та ділять на 1,6. Маленькі пласкі телевізори оптимально підійдуть для невеликих приміщень — кухні, спальні тощо. Надто велика панель ефектна, але не дуже практична. Людському зорові важко встежити за масштабним динамічним зображенням.
  2. Роздільна здатність. HD і нижче — застарілі варіанти. Full HD або 2К — раціональний мінімум для нового телевізора. 4К — чудовий варіант на найближчі роки. UHD 4К — один із найпросунутіших.
  3. Технологія, за якою виготовлено дисплей. Найсучасніша — ОLED. Тож, якщо маєте фінансову можливість, беріть модель із таким параметром. Картинка на телевізорах OLED значно контрастніша, ніж зображення на пристроях, оснащених QLED- і LED-дисплеями.
  4. Форма екрана. Він може бути пласким або ввігнутим. Звісно, другий варіант має дуже інноваційний та ефектний вигляд. Але плаский універсальніший у використанні. Причина проста — на ввігнутий екран зручно дивитися лише зблизька та під певним кутом.
  5. Наявність рознімачів, якість оперативної та звукової систем, процесорів, тип динаміків, потужність тощо.

На правах реклами

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати