Перейти до основного вмісту

Верховна Рада звільнила Олексія Резнікова з посади віцепрем’єр-міністра – міністра реінтеграції

03 листопада, 14:29
Фото: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Верховна Рада звільнила Олексія Резнікова з посади віцепрем’єр-міністра – міністра реінтеграції тимчасово окупованих територій України. відповідне рішення на пленарному засіданні в середу, 3 листопада, підтримали 329 народних депутатів.

Про це повідомляє Укрінформ.

Як повідомлялося, 1 листопада віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков подав до Апарату ВР заяву про звільнення з посади за власним бажанням. Того ж дня члени "Слуги народу" на засіданні фракції вирішили делегувати на цю посаду народного депутата Ірину Верещук. Вони також підтримали рішення Президента Володимира Зеленського щодо висунення кандидатури Олексія Резнікова на посаду міністра оборони замість Андрія Тарана.

Рада планує призначити Резнікова на посаду міністра оборони, а Верещук на посаду віцепрем'єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на пленарному засіданні 4 листопада.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати