Перейти до основного вмісту

У Павлограді Дніпропетровської області запрацював ще один реабілітаційний центр

27 грудня, 16:53
Фото з фейсбук сторінки Сергій Лисак

Запустили ще один реабілітаційний центр – у Павлограді, повідомляє очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Тут допомагатимуть відновитися дітям та дорослим. Та найперше, нашим оборонцям. Для цього працює команда з понад трьох десятків профі. Фізіо- та ерготерапевти, психологи, логопеди.

Підхід у них комплексний. Спочатку діагностка, визначення цілі, чіткий план дій. Далі – кропітка робота на результат. Він залежить від докладених зусиль і медиків, і пацієнта. Їхній спільний акцент – не лише до фізичному, а й на ментальному здоров’ї.

У підмогу великий арсенал сучасного обладнання. Тренажери, приладдя для кінезітерапії. Навіть спеціальний посуд – аби повернути побутові навички. Для відпочинку – комфортні двомісні палати.  

Подібні центри вже працюють у Дніпрі, Кам’янському та Новомосковському районі. Розбудовувати мережу продовжуємо далі."

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати