Одесою пройшла яскрава "Гуморина" (фото)
В Одесі після трирічної перерви пройшла "Гуморина", головна подія якої – карнавальна хода.
Цього разу у заході взяли участь 1,5 тисячі осіб. Крім того, старт дійства було затримано майже на годину, а причина тому – великий наплив людей.
Колона почала свій рух від вулиці Садової, далі пройшла Дерибасівською, Пушкінською, а закінчилася біля будівлі мерії – на Думській площі.
Загалом ходу було розділено на 30 блоків. На чолі колони їхала велика стилізована вантажівка, в які перебували учасники міжнародного фестивалю клоунів і мімів "Комедіада". Далі йшли декоровані автомобілі з містичними чудовиськами, підводний човен, "зоряна допомога", а також – кілька десятків байкерів, які одночасно тиснули на клаксони.
У ході взяли участь персонажі з популярних мультиплікаційних і художніх фільмів, серед яких "Красуня і чудовисько", герої кінострічок про Гаррі Поттера, Дарт Вейдер (із "Зоряних воєн") зі своїм автомобілем та інші.
Девіз нинішньої Гуморини – "Поділися усмішкою".
Традиційний фестиваль гумору в Одесі – "Гуморина" - в цьому році триватиме 2 дні – 1 та 2 квітня. Формат передбачає проведення святкових заходів на 8 основних локаціях: Приморському бульварі, площі біля пам'ятника Дюку де Рішельє, у Воронцовської колонади, на Грецькій площі, у міському саду, парку Перемоги та парку ім. Савицького, повідомляє прес-служба мерії Одеси.
У цьому році відновлена традиція проведення параду Гуморини. Відкривати парад будуть найменші учасники. Всього в параді будуть задіяні понад 1,5 тисячі осіб: колективи з Одеси, Києва, Полтави, Дніпра та Херсона. У параді візьмуть участь вуличні театри, які потім будуть розігрувати свої вистави на вулицях міста.
У програмі "Гуморини – 2017" парад двійників (схожих на відомих акторів) і сюрприз від байкерів. Також по Дерибасівській проїде парад автомобілів: футуристичний автомобіль (великий контейнеровоз) змінять "золотий диван" та тематичні платформи.
Центральними подіями свята стануть: "Одеське еврослышание", Комедіада і гала-концерт, які пройдуть на головній сцені на розі вулиць Ланжеронівської та Пушкінської, а також "Караоке на Майдані" з Ігорем Кондратюком біля Колонади.