«УКРОП» планує зібрати народне віче (фото)
Більше тисячі жителів міста, серед яких було чимало людей у камуфляжі - колишніх учасників АТО, бійців добровольчих батальйонів і ВСУ, прийшли підтримати лідерів партії Геннадія Корбана і Бориса Філатова, а також висловити протест проти дій правоохоронних органів.
Бурю емоцій присутніх викликав виступ Бориса Філатова, який докладно розповів про затримання Г.Корбана і обшуки, які весь день проходили в квартирах лідерів «УКРОПу» та їхніх родичів, в офісах, громадській приймальні, партійному штабі і благодійному «Фонді оборони країни».
За словами Б.Філатова, обшуки, як і затримання Г.Корбана, проводилися з таким грубим порушенням процесуальних норм, яких не було навіть при Кучмі і Януковичу. Б.Філатов повідомив, що свою підтримку партії «УКРОП» висловили керівники «Батьківщини». Радикальної партії і «Правого сектора». Звертаючись до присутніх, він оголосив партійну мобілізацію «УКРОПу» і повідомив, що планується проведення віча в Києві.
Соратник Б.Філатова, народний депутат України Андрій Денисенко висловив жаль, що навесні 2014-го «Революцію Гідності», яка розпочалася на столичному Майдані, так і не довели до кінця. На його думку, нинішня влада увійшла в змову з представниками колишнього режиму, і в Дніпропетровську, як і в цілому по країні спостерігається реванш сил минулого. Цей шлях, попередив депутат, може привести главу держави в Ростов-на-Дону.
Кандидат на посаду міського голови Павлограда, учасник АТО Євген Терехов, команда якого зуміла запобігти фальсифікації і домогтися проведення другого туру виборів, звернув увагу на те, що репресії проти добровольців і патріотів в Україні, і зокрема в Павлограді, йдуть давно.
Виступи лідерів «УКРОПу» жителі Дніпропетровська зустрічали схвальними вигуками, оплесками та скандуванням прізвищ Б.Філатова і Г.Корбана.