Чому Меладзе більше з Алексом не дружить?
«Алекс», як його називають у народі, — постать неординарна і неоднозначна. Простий робітник з середньою освітою, маляр-штукатур піднявся на оптовій і роздрібній торгівлі крупами і має тепер власну фірму — ПТФ «Алекс». А ще він тривалий час виступав організатором гастролей на Волинь багатьох відомих співаків. Щоправда, і концерти ці вів сам у властивій йому манері: одна з місцевих команд КВК, обігравши стиль «Алекса» («Я — мужчина морально устойчивый!»), стала дуже популярною.
Та, певно, великі гроші не приносять належного морального задоволення. «Притчею во язицех» у Луцьку стало прагнення «Алекса» перефотографуватися з усіма відомими політиками, акторами чи співаками, які тут будь-коли бували — від Президента Кучми до Тані Буланової. А потім вмістити ці знімки у місцевих газетах... Згодом його портрети з’явилися і на афішах майбутніх концертів. Народ дивувався: знімок «Алекса» величезний, а Меладзе — десь в куточку (так було під час попереднього туру співака)...
Нині ж знімки «мецената» не красувалися на афішах, бо й організатори значилися інші: продюсерський центр «Корона». Чому ж?
— Я сам ставив це запитання організаторам мого туру, бо завжди знайомлюся з організаторами концертів у всіх містах. Мені здалося, що ніхто ні на кого не нарікає... — дипломатично відповів Меладзе.
Але коли його запитали про ставлення до афіш з великим портретом «Алекса» і малесеньким — самого артиста, співак відкинув дипломатичність і назвав це явище «абсолютним безумством», сказав, що немало співаків обурювалися подібним явищем: такого вони не зустрічали у жодному місті, де гастролювали. У принципі, на думку Меладзе, організатори взагалі не повинні красуватися на афіші (маються на увазі саме фотознімки). Інша річ, якщо концерт — у рамках виборчої кампанії, коли спонсор чи меценат оплачує всі витрати. Але такий концерт має бути для глядачів безплатним. Якщо ж з людей беруться гроші, то яке це меценатство, це звичайний бізнес.