TV — ДАЙДЖЕСТ
![](/sites/default/files/main/openpublish_article/20070413/463-17-2_0.jpg)
Із розмахом «під Голівуд»
Нове російське кіно про нове життя, нові системи координат і нові цінності, які, проте, як у росіян, так і в українців практично однакові, зараз знімають з охотою і розмахом. Це життя стало своєрідною карикатурою на американське. А ось кіно, на диво, — ця універсальна мова — прижилося майже без змін. Хіба що зірки інші — наші, знайомі. Та реалії рідні — село і галасливе місто (але своє!). У рубриці «Своє кіно» на каналі «1+1» — чергова прем’єра і черговий фільм із розряду «під Голівуд» — «Флешка».
Історія про сучасне покоління 30-річних «білих комірців» — працівників банку. Залучені до серйозного бізнесу, вони стають розмінною монетою у великій грі. Так головний герой — Андрій, який працює під керівництвом власної дружини у великій фінансовій корпорації, одного разу повертається невчасно додому, щоб застати свою красуню-дружину в ліжку з її впливовим партнером по бізнесу. Драма — наявна. І відчайдушний чоловік викрадає з банку флешку, на якій записано інформацію про «ліві прибутки» компанії. Флешка коштує не багато, не мало — 320 млн. доларів. Але заповзятливий Андрій, перш ніж сховатися в свойому сільському помешканні, про яке не знає навіть дружина, бере в заручники системного адміністратора Ігоря. Кожен із них переслідує свою мету, наївно думаючи, що шантаж корпорації допоможе їм розбагатіти. Але якби все було так просто — великий бізнес не був би тим, чим він є. Герої виявилися втягнутими до серйозної гри, де їм не судилося бути навіть пішками.
Режисер Георгій Шангелія задумав свою історію, вражений оповіданням О’Генрі про двох невдах-підприємців. Але з плином часу все змінилося. Г.Ш.: «Хтось докоряє мені в тому, що я зняв антиліберальний фільм: адже ми, все ж таки, живемо в капіталістичному суспільстві, а у «Флешці» показано виворіт того глянсового світу, в якому ми вже давно загрузли. Так, ліберальні цінності мають свою привабливість — начебто все працює, функціонує за правилами, але люди не завжди витримують такий ритм і ці правила, і мій фільм про те, що буває з тими, хто ці правила порушує». Порушників зіграли Євген Стичкін, Андрій Ташков, Ілля Шакунов і Катерина Гусіна. Який напружений сюжет розіграють їхні герої, дивіться на каналі «1+1».
Журналісти ініціюють акцію «День без політиків»
Українські журналісти ініціюють акцію «День без політиків», яка пройде сьогодні, 13 квітня, на декількох всеукраїнських телеканалах. У цей день у новинах не буде облич політичних лідерів, чиновників і можновладців.
На участь в акції зголосились канали ICTV та «1+1». Ще декілька каналів, які отримали пропозицію від ініціаторів, відмовилися з різних причин, повiдомляє www.telekritika.kiev.ua.
«Ми будемо розповідати про події через простих людей і журналістів, без персоналій політиків найвищого ешелону, губернаторів, голів рад тощо, — розповідає шеф-кореспондент «ТСН» Оксана Зінов’єва, яка представляє у журналістській ініціативі канал «1+1». — Мета акції — нагадати політикам про їхню безвідповідальність, про те, що вони загрались у переділ влади між собою. Ми хочемо звернути увагу глядачів на те, що, крім політики, в Україні є багато проблем, які потребують вирішення».
«Футурама» — новий мультсеріал на М1
Одного разу до трансляції популярних хітів, кліпів і новин шоу-бізнесу на телеканалі М1 додали ще й мультфільми. З того часу глядачі каналу стали беззаперечними прихильниками неординарного мультсеріалу «Сімпсони», який до сьогодні залишається улюбленцем серед мультиплікаційних серіалів у США і найдовшим у історії телебачення шоу. Українські ж глядачі проводять час з «Сімпсонами» вже протягом двох з половиною років.
14 квітня канал М1 презентує ще один анімаційний шедевр — «Футураму», створений автором «Сімпсонів» Метом Гроунінгом. Вже перший епізод серіалу, прем’єра якого відбулася в 1999-му році на американському каналі «Fox TV», мав шалений успіх. Згодом «Футурама» завоювала популярність в усьому світі і тепер, разом із «The Simpsons» і «South Park», вважається культовим мультфільмом.
Комічний сюжет «Футурами» відбувається в 3000-му році. Головним героєм є нью-йоркський хлопець Фрай, який 31 грудня 1999 року був випадково заморожений в кріогенній камері, а розморожений лише тисячу років потому.
У новому часі він знайомиться з роботом Бендером, інопланетною дівчиною Лілою і своїм пра-пра-пра-пра-пра-племінником, професором Х’юбертом Фарнсвордом. Всі вони працюють в агенції з доставки вантажів — «Planet Express»...
Выпуск газеты №:
№63, (2007)Section
Медіа