Як зробити депіляцію в домашніх умовах

Методи домашньої депіляції та епіляції
Існує чимало способів прибрати небажане волосся з тіла: одні видаляють волосинки повністю з коренем, інші — зрізають лише видиму частинку. Ми розкажемо про особливості найпопулярніших варіантів.
Віск
Віск захоплює волосинку та видирає її з коренем, що дарує кілька тижнів гладкості без жорсткої щетини. Він може мати вигляд смужок, гранул, що розтоплюються у м’яку пасту, або касети з роликом (https://eva.ua/q-vosk-dlja-depiljacii/). Усі варіанти передбачають певні больові відчуття, але мають високу ефективність.
Шугаринг
Цей метод подібний до попереднього, але в ньому віск замінений цукровою пастою, яку можна навіть приготувати самостійно. Шугаринг працює трішки м’якше, тому підходить для зони бікіні, та, за розповідями жінок, знижує ризик вростання волосин.
Електроепілятор
Пристрій зі спеціальними дисками або пінцетним механізмом висмикує навіть тонкі та дуже короткі волосинки. Сучасні моделі оснащені масажними насадками та охолоджувальною технологією для мінімізації больових відчуттів.
Крем-депілятор
Видалити видиму частину волосся допоможе крем для депіляції. Активні компоненти в складі протягом 10–15 хвилин руйнують білки в структурі волосин та дають змогу усунути їх спеціальною лопаткою.
Бритва
Найвідоміший спосіб видалення волосся дає змогу швидко та безболісно зрізати виросле волосся з будь-яких ділянок. Його головним недоліком є високий ризик подразнення та колюча щетина, що може з’явитись уже на наступний день.
Оскільки останні два методи безболісні та доволі прості у використанні, у подальших частинах статті ми зосередимось на епіляції — повному видаленню волосся з коренем.
Підготовка до процедури
Епіляція воском чи спеціальним девайсом дарує тривалий результат і поступове стоншення волосинок, утім, вона має суттєвий недолік — відчутні больові відчуття. Правильна підготовка та деякі секрети допоможуть зробити процедуру менш болючою.
• Відлущіть шкіру. Щоб волосинки легше висмикувались зі шкіри, очистьте пори скрабом для тіла. Він усуне відмерлі клітини, покращить якість шкіри та зробить її гладкою. Після цього обов’язково нанесіть зволожувальний крем.
• Використайте знеболювальні засоби. Якщо у вас низький больовий поріг і ви боїтеся болі, придбайте в аптеці знеболювальний крем і використайте його за пів години до процедури. Також можете випити таблетку звичайного знеболювального, але цим методом не варто зловживати.
• Охолодіть шкіру. Якщо ви нормально переносите біль, достатньо буде ефекту охолодження. Можете поставити зволожувальний гель у холодильник і нанести його перед процедурою або ж зробити компрес з льоду чи дуже холодної води. Так ви притупите реакцію нервових закінчень і полегшите собі життя.
Інструкція з видалення волосся воском
• Очистіть шкіру від крему та себуму, протріть рушником і дочекайтеся повного висихання потрібної зони.
• Нагрійте віск до потрібної температури або розітріть смужку в долонях. Якщо віск на смужці твердий або у вас холодні руки, поставте її на 30 секунд на батарею, але не перестарайтесь — віск повинен бути липким і не рідким.
• Проведіть тест на алергію, нанісши засіб на невелику частинку шкіри та зачекайте деякий час.
• Якщо у вас жирна шкіра й надворі спекотно, припудріть потрібну ділянку дитячою присипкою. Так віск добре зчепиться з волосинками, а шкіра залишиться неушкодженою.
• Нанесіть смужку або воскову пасту на шкіру, рухаючись за лінією росту волосся. Кілька разів проведіть рукою по смужці, щоб добре приклеїти її.
• Відірвіть віск різким рухом уздовж шкіри проти росту волосся. Щоб рух був чітким, надійно зафіксуйте край матеріалу в руці та, за можливості, притримайте шкіру знизу.
• Якщо потрібно, за кілька хвилин повторіть процедуру ще раз на тій самій ділянці або ж скористайтеся пінцетом, щоб уникнути подразнення.
• Видаліть залишки воску будь-якою косметичною олією та промокніть її паперовим рушником.
Section
Суспільство