Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Всі, хто з початку війни отримав звання Героя України, отримає власне житло, – Зеленський

06 декабря, 10:13

Президент Володимир Зеленський оголосив, що всі, хто від початку повномасштабної війни отримав звання Героя України, отримають власне житло.

Про це Зеленський сказав під час виступу 5 грудня, пише Рубрика.

З початку повномасштабного вторгнення таке звання отримали щонайменше 360 людей. 210 із них нагороджені посмертно. Зеленський запевнив, що держава подбає про кожного з них.


Президент зазначив, що у країні починають реалізовувати важливу ініціативу за принципом: Україна захищає тих, хто захищає Україну".

"За цією ініціативою всі, хто від початку війни отримав звання Героя України, отримують власне житло. Всі, хто, боронячи державу, став кавалером ордену "Золота Зірка". Всі без винятку", – наголосив Зеленський.

За його словами, такими нагородами було відзначено вже 360 українців із початку російського повномасштабного вторгнення.

"Держава подбає про кожного з них – і про тих, хто з нами, і про родини всіх тих, хто віддав своє життя за країну. Це те найменше, що ми можемо зробити для всіх, хто героїчно захищав і захищає Батьківщину. За їхню мужність, відвагу, самопожертву, за все те, що вони зробили", – заявив президент.

Також глава держави подякував усім українським захисникам-Героям за мужню відсіч інтервентам.

"Я щиро дякую родинам загиблих за витримку та відвагу. Я щиро вірю, що одного дня про доблесть і подвиги кожного Героя України знатимуть усі в мирній Україні – Україні, яка перемогла. Яка переможе", – йдеться у зверненні Зеленського.

Глава держави сьогодні також вручив 12 сертифікатів на отримання квартир військовослужбовцям Сил оборони, яким було присвоєно звання Героя України, і ще 9 таких сертифікатів – родинам загиблих Героїв, повідомили в Офісі президента.

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать