Перейти к основному содержанию
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З тимчасово окупованих територій в Україну вдалося повернути ще двох дівчат

25 февраля, 09:20

З тимчасово окупованих територій Луганської області вдалося повернути рідних сестер — двох дівчат-підлітків, які два роки не бачили маму.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Майже два роки двоє дівчат-підлітків не могли побачити маму через війну.Сьогодні вони нарешті зустрілися. Вивезти рідних сестер із тимчасово окупованої території Луганської області допомогли Мінреінтеграції та Громадська спілка «Українська мережа за права дитини».

На момент широкомасштабного вторгнення вони жили з бабусею та дідусем у невеликому селі на Луганщині. Мама працювала в місті. Село швидко окупували, тож вивезти доньок одразу не вдалося.

Протягом 2022 року вони змушені були вчитися у школі за російською програмою, іншого вибору не було. Згодом окупаційна влада почала тиснути на бабусю й дідуся. Погрожували та наполягали на оформленні опіки над онучками за російським зразком. Але дівчата понад усе прагнули зустрітися з мамою.

І ось нарешті вони разом — з мамою і в безпеці. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям Мінреінтеграції, Громадської спілки «Українська мережа за права дитини» та проєкту з пошуку і повернення дітей «Шлях додому».

У міністерстві нагадують: якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов'язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13.

Також можна зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48.

 

Delimiter 468x90 ad place

Подписывайтесь на свежие новости:

Газета "День"
читать