Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Християни відсвяткували Медовий Спас

16 серпня, 2011 - 00:00
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

14 серпня православна церква відзначила одне з найбільших свят — винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього. У народі це свято носить назву Медовий Спас. Свято нагадує вірянам про подію, що сталася у Константинополі у ІХ столітті, коли завдяки обнесенню навколо міста чесного древа голгофського Хреста в місті припинилася пошесть моровиці.

Цього дня вшановують пам’ять старозавітних мучеників Маккавеїв (166 р. до н. е.), тому свято ще називають Маковеєм. Також на цей день припадає свято Пресвятої Богородицi (1164), установлене в XII столітті з нагоди знамень від образу Спасителя під час битв грецького царя Мануїла (1143—1180) із сарацинами і князя Андрія Боголюбського (1157—1174) з болгарами 1164 року.

Особливістю ритуальних церковних дій є те, що у всіх соборах на середину храмів для поклоніння виносять хрест. У народі в цей день заведено приносити до церкви мед, паляниці з маком, фрукти для освячення. Також на Медовий Спас освячують букети різнотрав’я, які, за повір’ям, матимуть цілющі властивості.

«Сьогоднішнє свято — винесення Чесного Хреста Господнього — нагадує нам про подію, що сталася в Константинополі в ІХ ст., коли завдяки обнесенню навколо міста чесного древа голгофського Хреста Господь визволив своїх людей від моровиці... Сьогодні нам і смерть не страшна, бо визволив нас від неї Господь Ісус Христос. Ми хоч і помремо, але обов’язково воскреснемо тілом. А щоб не хворіти, треба менше грішити і не носити духовну смерть у своєму тілі», — сказав під час богослужіння у Володимирському соборі патріарх Філарет.

14 серпня розпочався Успенський піст, який триватиме до 28 серпня. Під час цього посту вживання риби дозволено тільки на свято Преображення Господня 19 серпня, в інші дні не можна вживати продуктів тваринного походження.

Оксана МИКОЛЮК, «День»
Газета: 
Рубрика: