Кожний нарід може лише тоді духовно і фізично розвиватись і рости, якщо його громадяни користуються повною свободою совісті, думки, слова та зібрань.
Михайло Сорока, український політичний діяч, дисидент, член ОУН

Новий кандидат?

27 липня, 2004 - 00:00

З’їзд партії «Єдність» висунув свого лідера, мера Києва Олександра Омельченка кандидатом на посаду президента України. У ході таємного голосування в суботу за висунення О. Омельченка проголосували 173 делегати, проти — 99 із 272, які брали участь у голосуванні. На з’їзді також звучали пропозиції підтримати інших найрейтинговіших кандидатів, у тому числі лідера «Нашої України» Віктора Ющенка, прем’єра Віктора Януковича, лідерів СПУ і КПУ Олександра Мороза та Петра Симоненка. З’їзд також переобрав О. Омельченка лідером партії «Єдність», виключив із партійних рядів Івана Салія та народного депутата Олександра Задорожнього, який нещодавно став одним із засновників партії «Єдина Україна».

Рішення про висунення свого лідера Віталія Кононова кандидатом на посаду президента прийняв у суботу і з’їзд Партії зелених України. Проїхатися у виборчому турне голова ПЗУ планує на вже об’їждженому «екологічному» коні. «Наша програма відрізнятиметься від усіх інших тим, що ми ставимо на перше місце екологічні проблеми», — сказав В. Кононов. Лідер ПЗУ В. Кононов уже балотувався на президентських виборах у 1999 році. У першому турі він зайняв 11-е місце із 13-ти, набравши 0,29%.

Учора також Центральна виборча комісія прийняла документи для реєстрації кандидатами на посаду президента від Михайла Бродського та Григорія Черниша. Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в прес-службі ЦВК, лідер партії «Яблуко» М. Бродський подав документи як самовисуванець. Лідера Партії реабілітації народу України Г. Черниша висунув з’їзд партії.

Газета: 
Рубрика: