Волі українського народу до самостійного життя не знищать ні ворожі тюрми, ні заслання, бо Україна є нездобутнім бастіоном героїв і борців
Євген Коновалець, український військово-політичний діяч, організатор ОУН

Сьогодні збірна України зіграє проти Сан-Марино

Експерт: «Спокійність і стабільність — основна характеристика роботи головного тренера Михайла Фоменка»
15 жовтня, 2013 - 13:42
ФОТО ЄВГЕНА КРАВСА

Останній матч групового етапу відбору на ЧС-2014 сьогодні зіграє збірна України з футболу на виїзді у матчі проти команди з Сан-Марино. Попри те, що українським футболістам доведеться змагатися з однією з найслабкіших в Європі команд (6 вересня ц.р. українці вже вигравали сан-маринців із непристойним рахунком 9:0), інтрига в групі зберігається до останнього. Одночасно з цим матчем на лондонському стадіоні Wembley збірна Англії зіграє проти Польщі. Якщо Україна переможе, а Англія втратить очки, то наші футболісти займуть перше місце в групі «Н» й напряму вийдуть у фінальну стадію змагань. Утім, за умови перемоги англійців, українській команді доведеться зіграти в плей-офф проти однієї з команд, яка у свій групі також посяде друге місце.

— Звісно, шанси на те, що Англія у себе вдома втратить очки у матчі проти Польщі — невеликі. Але вони завжди більші, ніж нуль. Вболівальники пам’ятають, як Англія програла Хорватії і не потрапила на Євро-2008. Але, скоріше за все, збірна України посяде друге місце в групі та зіграє у плей-офф, — зауважив у коментарі «Дню» футбольний експерт, головний редактор журналу «Футбол» Артем ФРАНКОВ. — У будь-якому разі, шанси України зіграти в ЧС-2014 пристойні. Це — результат, передовсім, хороших тренерських якостей Михайла Фоменка. Спокійність і стабільність — цими двома словами я б охарактеризував його роботу на посаді головного тренера. У нас дійсно є непогані гравці. Фоменко правильно скерував їхні зусилля, довівши, що є класним тренером.

Нагадаємо, що минулої п’ятниці збірна України у Харкові обіграла команду Польщі з рахунком 1:0, чим не залишила полякам шансів на продовження боротьби за путівку на ЧС. Відтак, як зазначають експерти, у поляків не буде достатньої спортивної мотивації перегравати в останньому матчі збірну Англії.

Цікаво, що достроково право участі у ЧС-2014 вже здобули нідерландці, італійці, бельгійці, німці та швейцарці, які ще до завершення відбіркового етапу посіли перші місця у своїх групах.

Вадим ЛУБЧАК, «День»
Газета: 
Рубрика: