Безлад не створює порядку. Якщо око зодчого — хаос, будівля буде Вавилонською вежею.
Віктор Гюго, французький письменник

«Три копійки...»

23 грудня, 2004 - 00:00
ЯК МІСЯЦЬ ТОМУ... / ФОТО МИКОЛИ ЛАЗАРЕНКА / «День»

Майдан, що став після 21 листопада основним політико-громадянським й інформаційним майданчиком опозиції, вчора ввечері знову ожив. Там відбулася багатотисячна акція «Так! Чесним виборам». Таким чином прихильники кандидата на посаду президента Віктора Ющенка відзначили місяць із дня початку «оранжевої революції». Мітинг, зі слів довіреної особи кандидата Миколи Томенка, мав стати роз’ясненням «тим людям, які думають, що за гроші можна зібрати мільйон чоловік».

Напередодні на прес-конференції М. Томенко не виключив, що «Майдан у робочому режимі функціонуватиме до завершення виборчої кампанії». Зокрема, з його слів «24 та 25 грудня Майдан функціонуватиме в інформаційному режимі. 26 грудня ми запрошуємо всіх на головну площу столиці у вечірній час. 27 грудня Майдан і сцена також працюватимуть. Як діяти далі, ми ухвалимо рішення в процесі», — повідомив народний депутат.

Учора ж опонент Ющенка Віктор Янукович, який цього дня виступав на мітингу в Кіровограді, де зібралися прихильники обох кандидатів, продовжив висловлюватися про політичних опонентів у властивій йому манері. «Ті, хто зараз махає там прапорами, належать до тих, хто за три копійки легко може продати Україну, продати нашу землю», — сказав він. Кандидат, який напередодні вибачився на теледебатах за «козлів» й «оранжевих пацюків», також додав: «Усі, хто піде на цих виборах підтримувати цей оранжевий путч, — це ті люди, які підуть проти українського народу, підуть проти тих, хто повинен бути справжнім господарем на нашій землі».

Наталя ТРОФІМОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: