Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

«Чорноморські Ігри»: за крок до фіналу

З 4 по 6 серпня у Скадовську відбудеться гала-концерт дитячого музичного фестивалю
2 серпня, 2017 - 11:22

Найближчими вихідними у курортному місті Скадовськ на Херсонщині відбудеться фінальна частина XV Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські ігри». Нещодавно були визначені півфіналісти фестивалю. Загалом, з-поміж 368 заявок на фестиваль до фінального етапу члени журі відібрали 53 учасників із різних куточків України.

Як зазначив член журі Сергій Кузін, у цьому році звучало багато якісних авторських композицій. Але конкурсанти не забули і таких видатних постатей, як Миколу Мозгового і Володимира Івасюка. Їх пісні не раз звучали на сцені у виконанні юних талантів. Як повідомляють організатори, цього року діти виконували пісні переважно українською мовою, трохи менше — англійською. Були твори й татарською, російською, італійською. Втім, кажуть члени журі, головне — талант учасника. «Наполегливості може бути багато, а таланту мало. Це одразу помітно. Дуже важливо мати талант. Саме в ньому і є родзинка, індивідуальність. Адже навіть дуже якісне «копіювання» чийогось виконання членів журі не вражає», — говорить член журі, викладач з вокалу Альона Савінова.

Організатори «Чорноморських ігор» (компанія «Таврійські ігри» та президент фестивалю Микола Баграєв) обіцяють, що учасників фестивалю підтримають популярні українські виконавці, серед яких обов’язково будуть випускники минулорічних «Чорноморських ігор».

Нагадаємо, Благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» проводиться з 1998-го року Це наймасштабніший дитячий фестиваль на території України. У ньому беруть участь талановиті діти з усіх регіонів України віком від 6 до 16 років. Фестиваль дає можливість дітям розкрити свій талант. Найвідомішими випускниками «Чорноморських ігор» стали Тіна Кароль, Надя Дорофєєва, Настя Каменських, Іван Березовський, Юлія Войс, Юлія Саніна та інші українські виконавці.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Газета: 
Рубрика: