Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

У рамках світового конгресу бойків

На Львівщині відбудеться молодіжний фестиваль «для європейців»
5 серпня, 2015 - 12:04

У рамках ІІІ Світового конгресу бойків від сьогодні до 10 серпня триватиме перший молодіжний фестиваль «БОЙКО-FEST». Організатори запевняють, що цей фестиваль — для європейців, які хочуть максимально насичено провести тиждень. Усі заходи відбуватимуться на Співочому полі в Явора, неподалік міста Турка на Львівщині.

Гаслом заходу став слоган — «Люби мене, люби не покинь». На гостей фестивалю чекають майстер-класи від народних умільців, туристичні маршрути Бойківщини та бойківська ватра. Кожен охочий може скуштувати польову кухню та традиційні бойківські екострави.

«БОЙКО-FEST» вважається наступником фестивалю «Бойківські фестини», який відбувається кожних п’ять років, натомість цей фест планують робити щорічно. Приурочений ІІІ Світовому конгресу бойків, на який з’їдуться бойки зі всього світу, зокрема з Австралії, Канади, США та Великобританії», — розповідає один із організаторів фестивалю Андрій Гайдук.

Також на фестивалі триватиме виставка художників Закарпаття та Львівщини, де кожен охочий зможе придбати картину, намальовану майстром. Частину коштів буде передано на потреби АТО.

Ірина СТЕЛЬМАХ
Газета: 
Рубрика: