Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Від «Мазепи» до «Чикаго»

Які «фішки» очікують на гостей ІІ Operafest Tulchyn?
17 квітня, 2018 - 11:28
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

З 8 по 10 червня в парку палацу Потоцьких представлять вісім постановок про відомі оперні шедеври. Щоденно відбуватиметься кілька концертів.

На відкритті ІІ Operafest Tulchyn лунатимуть арії з опер «Севільський цирульник», «Макбет», «Кармен» і «Травіата» у виконанні солістів, молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Lviv», чоловічої капели «Дударик» під орудою головного диригента оркестру Опери та Філармонії міста Грац (Австрія) Оксани Линів (на фото). У другій частині першого дня Харківський театр опери та балету представить оперу «Мазепа» П.Чайковського українською мовою. Опівночі на глядачів чекатиме вогняне шоу та перша українськомовна постановка рок-опери «Ісус Христос — суперзірка».

Вперше на фестивалі представлять дитячу програму, яка розпочнеться 9 червня з прем’єри «Кози-Дерези» за мотивами однойменної опери Миколи Лисенка.

Фінальний день Operafest Tulchyn розпочнеться програмою «Гала Вагнер». А ввечері відбудеться концертна версія популярного мюзиклу Джона Кандера «Чикаго».

— Цього року наш фестиваль отримав ексклюзивне право на єдине виконання концертної версії «Чикаго» — одного з найвідоміших мюзиклів Бродвею, який входить у трійку найпопулярніших музичних творів світу, — каже арт-директор Operafest Tulchyn Ірина ФРЕНКЕЛЬ. — Копродакшн за участі американських солістів та українських митців став можливий завдяки підтримці Посольства США в Україні та спонсорам. Ми оголосили всеукраїнський кастинг для танцюристів, які можуть взяти участь у постановці. Репетиції упродовж півтора місяця відбуватимуться в Харкові».

 

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments