Ми досі ще рятуємо дистрофію тіл, а за прогресуючу дистрофію душ – нам байдуже
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представникі культурного руху шістдесятників, Герой України

Від «Мазепи» до «Чикаго»

Які «фішки» очікують на гостей ІІ Operafest Tulchyn?
17 квітня, 2018 - 11:28
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

З 8 по 10 червня в парку палацу Потоцьких представлять вісім постановок про відомі оперні шедеври. Щоденно відбуватиметься кілька концертів.

На відкритті ІІ Operafest Tulchyn лунатимуть арії з опер «Севільський цирульник», «Макбет», «Кармен» і «Травіата» у виконанні солістів, молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Lviv», чоловічої капели «Дударик» під орудою головного диригента оркестру Опери та Філармонії міста Грац (Австрія) Оксани Линів (на фото). У другій частині першого дня Харківський театр опери та балету представить оперу «Мазепа» П.Чайковського українською мовою. Опівночі на глядачів чекатиме вогняне шоу та перша українськомовна постановка рок-опери «Ісус Христос — суперзірка».

Вперше на фестивалі представлять дитячу програму, яка розпочнеться 9 червня з прем’єри «Кози-Дерези» за мотивами однойменної опери Миколи Лисенка.

Фінальний день Operafest Tulchyn розпочнеться програмою «Гала Вагнер». А ввечері відбудеться концертна версія популярного мюзиклу Джона Кандера «Чикаго».

— Цього року наш фестиваль отримав ексклюзивне право на єдине виконання концертної версії «Чикаго» — одного з найвідоміших мюзиклів Бродвею, який входить у трійку найпопулярніших музичних творів світу, — каже арт-директор Operafest Tulchyn Ірина ФРЕНКЕЛЬ. — Копродакшн за участі американських солістів та українських митців став можливий завдяки підтримці Посольства США в Україні та спонсорам. Ми оголосили всеукраїнський кастинг для танцюристів, які можуть взяти участь у постановці. Репетиції упродовж півтора місяця відбуватимуться в Харкові».

 

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments