Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Запрошує Галич!

Новий випуск «Маршруту №1» кличе у чергову експедицію до важливого для української історії містечка
18 червня, 2018 - 19:31

«Є багато міст, які колись були столицями, а нині залишаються потужними центрами культури чи промисловості і продовжують розвиватися. Хороші приклади — польський Краків чи наш Харків. А про Галич роками забували і не давали розвиватися, більш того — примушували нас забувати нашу історію і здобутки наших предків», — каже мер Галича Орест ТРАЧИК. Креативна команда «Маршруту №1» змінює цю тенденцію, обравши темою наступного випуску глянцю райцентр Івано-Франківської області, який колись був княжою столицею і дав ім’я цілому регіону.

Галич розташований на шляху зі Львова до Івано-Франківська, тож може стати родзинкою подорожі за цим маршрутом. Незважаючи на невеликі розміри, місто й сьогодні здатне здивувати туристів гармонійним поєднанням стародавніх архітектурних пам’яток та природних куточків небаченої краси. Тут бережуть пам’ять про минуле і відроджують звичаї та мистецькі здобутки. Здавна на цих територіях мирно співіснували представники різних народів та релігій. Це наклало свій відбиток не тільки на музейні експозиції, а й у традиціях, побуті та кухні. Тож «смачні» відкриття очікують читачів не тільки на кулінарних сторінках.

Чимало цікавого і в селах Галицького району, і на берегах однієї з найбільших українських річок, яка через місто плине до моря. За що галичани і туристи так люблять Дністер та його притоки, яке із галицьких «місць сили» найпотужніше, які бонуси, на думку мера Галича, дасть мешканцям району об’єднання навколишніх сіл в одну громаду? Про все це — на сторінках свіжого випуску «Маршруту №1». Уже цієї п’ятниці, 22 червня, знайдете його в кіосках, а вже зараз можна зробити передзамовлення на сайті «Дня» чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23.

Дар’я ТРАПЕЗНІКОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: