Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Десантно-штурмові частини ЗСУ уже отримали британські гаубиці L119

8 серпня, 2022 - 22:53
Фото з фейсбук сторінки Генеральний Штаб ЗСУ

Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ розповіло, що саме десантно-штурмові частини нашого війська отримали британські мобільні гаубиці типу L119 калібру 105 мм, повідомляє Діфенс Експрес. Отримані від Британії L119 зараз допомагають знищувати ворога на Херсонському напрямку.

У протистоянні російській артилерії має свою роль скорострільність та мобільність L119, що в свою чергу покращує мобільність гармашів ДШВ, розповідає АрміяInform.

До цього Defense Express уже розповідав про переваги британських гаубиць типу L119. Зокрема, що гаубицю цього типу можна привести до бою швидше, аніж радянську Д-30 калібру 122 мм. І що L119 може відстрілювати активно-реактивні снаряди, що збільшує дальність стрільби до 19 км. Важливий нюанс – британська гаубиця має кут підвищення до 79 градусів, і це дозволяє вести вогонь по крутішій траєкторії, аніж у тої ж Д-30.

Також L119 виграє за рахунок мобільності та зручності експлуатації – є можливість транспортування як стволом до машини, так і стволом, повернутим у напрямку стрільби. При цьому для буксирування можна використовувати навіть HMMWV.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ