Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, первоієрарх Української Греко-Католицької Церкви, верховний архієпископ Львівський і митрополит Галицький, кардинал, визначний церковний і науковий діяч

У Хотинській фортеці відбувся історичний фестиваль «Середньовічний Хотин»

3 травня, 2012 - 17:51

На території Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» (Чернівецька область) відбувся перший Міжнародний історичний фестиваль «Середньовічний Хотин». Фестиваль тривав з 29 квітня і завершився 2 травня.

У програмі фестивалю – бої за участю понад 100 воїнів з України та Росії, штурм фортеці, середньовічні танці, стрілецький турнір, скоморохи, менестрелі, акробати, фаєр-шоу та етно-рокова музика.

 Як повідомив журналістам директор Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» Любомир Михайлина, вперше в Хотині відбудеться велика кінна програма. Також у програмі кінний і піший турніри, масові битви, бої один на один. За його словами, глядачі зможуть побачити «як європейських воїнів, так і учасників в обладунках і костюмах Київської Русі та Золотої Орди». Він додав, що на території фортеці впродовж фестивалю працюватимуть також історичні поселення та давні таверни.

 За словами голови Чернівецької ОДА Михайла Папієва, організатори, серед яких обласна влада, планують зробити Фестиваль «Середньовічний Хотин» щорічним, як альтернативу іншому міжнародному історичному фестивалю «Битва націй», що відтепер поміняв прописку з України до Польщі.

Джерело: БукІнфо

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Новини партнерів

Loading...