Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українські військові вибили противника з плацдарму на правому березі річки Оскіл в районі села Новомлинськ на Харківщині

03 грудня, 14:48
Фото ОП

На Харківщині, в районі села Новомлинськ, Куп'янського району, противник намагався захопити та утримати плацдарм на правому березі річки Оскіл, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

Маючи перевагу в силах, ворог навіть переправився через водну перешкоду. Водночас, українські захисники, за підтримки артилерії та підрозділів БпЛА, вибили противника з плацдарму.

Зокрема, воїни 8-го окремого штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» провели зачистку місцевості в околицях Новомлинська від сил противника.

В результаті успішної операції ворога було знищено. Правий берег Осколу перебуває під контролем Сил оборони. Над Новомлинськом майорять українські прапори.

Разом переможемо!

Слава Україні!

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати