…Коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець

У Вінниці встановили перші підземні сміттєві контейнери

20 серпня, 2018 - 23:07
Фото: Facebook

Шість нових контейнерів для збору твердих побутових відходів, основна частина яких розташовується під землею, встановили на розі вулиць Гоголя та Толстого, що в центральній частині міста. Вони передбачають роздільне сортування сміття: три баки розраховані на вологі відходи і три – на сухі. На кожному контейнері міститься покрокова інструкція з користування. Таке інноваційне рішення, як повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook, місто запроваджує насамперед з санітарних та естетичних міркувань.

«Такі баки виглядають сучасно та охайно, адже сміття не розкидатиме вітер, до того ж і запаху немає. Таким чином створюються набагато комфортніші умови для мешканців цього району. Підземні контейнери гарно зарекомендували себе в Європі. Упевнений, що і вінничани швидко звикнуть до новації – і такі майданчики для збору сміття плануватимемо і в інших локаціях», – написав мер.

При цьому Сергій Моргунов зазначив, що конструкція контейнерів адаптована під існуючий парк міських сміттєвозів. Тому потреби додатково витрачати бюджетні кошти на дообладнання техніки не доведеться.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ