Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Зеленський закликав учасників та гостей фестивалю в Ґластонбері чинити тиск на політиків, щоб вони допомогли Україні відновити мир

24 червня, 2022 - 22:48
Фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський закликав учасників та гостей фестивалю сучасного виконавчого мистецтва у Ґластонбері чинити тиск на політиків, щоб вони допомогли Україні відновити мир.

Як наголосив глава держави, українці хочуть повернутися до життя, яким воно було до війни і зупинити російську агресію, доки її наслідки не зламали життя людей ще й у країнах Європи, Азії, Африки, Латинської Америки.

"Ґластонбері - це найбільша концентрація свободи в ці дні. І я прошу вас поділитися цим відчуттям з усіма, чия свобода під ударом. Поширюйте правду про російську війну! Допомагайте українцям, які були змушені залишити свої будинки через бойові дії. Знайдіть нашу благодійну платформу United.24. І чиніть тиск на усіх політиків, яких ви знаєте, щоб вони допомогли Україні відновити мир", - заявив Зеленський.

Він зазначив, що чим більше людей приєднається до захисту свободи та правди, тим швидше завершиться російська війна проти України.

"Доведіть, що свобода завжди перемагає!" - закликав президент.

Ґластонберійський музичний фестиваль проводиться з 1970 року у Великій Британії поряд із містом Гластонбері.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ