Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Українські школярі здобули три медалі на міжнародній олімпіаді з біології в Ірані

25 липня, 2018 - 22:52
Фото: mon.gov.ua

Українські школярі здобули три медалі на міжнародній олімпіаді з біології, яка проходила в Тегерані (Іран).

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки на офіційному сайті.

"У Тегерані (Іран) завершилася 29 Міжнародна учнівська олімпіада з біології, де українські школярі вибороли три медалі: 1 срібну та 2 бронзові. ...Україну на олімпіаді представляли: Ісакова Лада, гімназія № 109 імені Т.Г. Шевченка, Київ - срібна медаль, Євтушок Владислав, Шепетівський  НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія» Хмельницької області - бронзова медаль, Трохимчук Роман, Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської РДА Київської області - бронзова медаль, Ірина Поплевічева, гімназія № 287 Києва", - йдеться у повідомленні.

Усі учасники виконували теоретичні та практичні завдання, за результатами яких визначили місце кожного у загальному рейтингу.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 300 школярів із 71 країни.

Міжнародна олімпіада з біології (IBO) - щорічне всесвітнє змагання з біології для школярів, які перемогли в національних олімпіадах. Усі учасники оцінюються в форматі індивідуального заліку за результатами випробувань. Теоретичні і практичні завдання олімпіади охоплюють ключові розділи біології: клітинна і молекулярна біологія, анатомія і фізіологія рослин, анатомія і фізіологія тварин і людини, етологія, генетика, еволюція, біосистематика.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...