Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

Білий дім і Конгрес об'єдналися, щоб розробити санкції українським чиновникам, - ЗМІ

31 січня, 2014 - 12:52

Білий дім вже кілька місяців воює із Конгресом, однак тепер обидві сторони працюють спільно, щоб закласти фундамент нових каральних санкцій щодо України. Про це у блозі The Cable журналу Foreign Policy заявив впливовий журналіст Джон Хадсон.

Адміністрація та "могутні члени Конгресу, в тому числі один з її найавторитетніших і найбільш гучних критиків", пише автор, спільно прагнуть виявити конкретних членів українського уряду та сил безпеки", на яких можна було б накласти санкції у майбутньому.

Співробітник Держдепартаменту, який забажав залишитися неназваним, наголосив, що адміністрація США поки що не вирішила, чи вводити санкції.

"І все ж той факт, що каральні заходи взагалі розглядаються, вказує на невдоволення адміністрації насильством, яке поширюється в Україні, а також відображає потенційну готовність адміністрації діяти", - коментує автор.

"Це попереджувальний постріл, адресований тим українським чиновникам, яких ми вважаємо відповідальними за насильство", - наголосив співробітник апарату Конгресу.

За його словами, офіційна підготовка основ для застосування санкцій - завдання нелегке, потрібно багато канцелярської роботи для виявлення винних і розшуку їхніх активів. Здійснити санкції на практиці ще важче: знадобляться зусилля як Держдепу, так і міністерства фінансів США.

За матеріалами: iPress

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ