Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Олена Стяжкіна презентувала книгу «Один талант» (відео)

У рамках проекту Донбаські студії Фонду ІЗОЛЯЦІЯ відома дослідниця та літератор з Донецька представила свою книгу, яку сама досі не бачила надрукованою. 

«Один талант» – збірка психологічної прози про людей, яких об’єднує спільний дар. «Цей талант, за словами Стяжкіної, виявляється у здатності любити людей, поруч з якими не світить сонце, і батьківщину, яка сприймається як єдина неслухняна дитина», – розповідають організатори події. 

Книга складається з розповідей про звичайних людей. Остання глава присвячена героям Євромайдану. Навесні 2014 року за книгу «Один талант» літератор отримала Російську премію, що дається кращим російськомовним письменникам, які не живуть у Росії. Відтоді письменниця не була у Москві і досі не бачила своєї книги надрукованою. ІЗОЛЯЦІЯ придбала книжки і влаштувала зустріч письменниці з її творами. 

Представляємо відео з презентації та дискусії, яка відбулась після неї. Розмову присвятили темі «жіночого письма», «жіночої історії» та досвіду війни. 

Довідка «Дня»

Олена Стяжкіна – українська письменниця, журналіст, історик, професор кафедри історії слов’ян Донецького національного університету. У 2010 році дебютувала як літератор з романом «Купуйте бублики». Стяжкіна – фіналістка премії І. П. Бєлкіна (2012), лауреат премії Учительський Бєлкін (2012). Виступ дослідниці на конференції TEDx Kyiv 2014 зробив фурор, бо відкрив очі на ситуацію в Донецькій області тисячам українців. Пані Олена виступала експертом «Дня», даючи коментарі по ситуації на Донеччині. Нещодавно Олена Стяжкіна дала інтерв’ю нашому виданню (матеріал «Робота над провиною» від 23 січня 2015 року).

300x250 ad place
300x250 ad place
Delimiter 468x90 ad place

Останні відео

Всі відео

Останні новини

15 липня, 2024 понеділок

Бібліотека дня

Всі книги

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати