Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Про нас

06 лютого, 00:00

«Росія й Україна укладають договір про дружбу, а дружба неможлива без взаємної поваги, як і без самоповаги. Проте в цьому випадку один із шановних партнерів вважає можливим для себе без дозволу користуватися газом, який не належить йому, а другий мовчки з цим погоджується. Уявляється, що наведення елементарного порядку в цьому питанні додало б відносинам між Росією й Україною набагато більше і дружби, і співробітництва, ніж сотні вже укладених угод з усіма їхніми красивими преамбулами».

«Московские новости», 31 січня — 7 лютого

«Рух партій на українській політичній сцені тільки починається. Він має завершитися до закінчення весни чи початку літа. При цьому можливі такі зигзаги, про які сьогодні ніхто навіть і не здогадується. Ясно одне: в результаті президентських виборів політичний ландшафт України зазнає істотних змін».

«Независимая газета», 2 лютого

«Дані свідчать про те, що кожного тижня в Німеччині фіксується 600 захворювань на грип... Особливо зросла кількість захворювань на грип в Іспанії, Швейцарії, Італії й Австрії... Також кількість хворих збільшилась у Росії й Чехії. В Україні небезпечна хвиля грипу по всій країні змусила сотні тисяч дітей не ходити до школи, оскільки грошей на необхідне профілактичне щеплення немає. За рекомендацією Міністерства охорони здоров’я в Києві заняття в усіх школах країни не поновляться, поки не вщухне епідемія. На сході України вже були перші смертельні результати грипу. Безкоштовна державна система охорони здоров’я може оплатити лише однакову для всіх обережність».

«Вестфаліше Нахріхтен», 5 лютого

«Багато жартів (в Україні. — Ред.) є варіацією на тему: фермер Сміт мав три корови, а фермер Джонс — одну, тому Джонс убив дві корови Сміта. Я ніколи не домагався цього, але я зрозумів їхню любов до американського оптимізму, який замість убивства двох корів примусить людину більше працювати, аби більше собі купувати. Я думав, що оптимізм — поняття універсальне. Ні. У Криму, переповненому слов’янськими туристами, мій перекладач порадив мені й моєму американському колезі начепити сонячні окуляри — аби зійти за слов’янина. Блиск наших американських очей нас видавав».

«Денвер пост», 4 лютого

Переклад Наталії ВІКУЛІНОЇ, «День»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати