Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Допомога понад 15 тисячам переселенців

Представники Німеччини проконтролювали реалізацію гуманітарного проекту в Україні
18 червня, 11:26
ФОТО ОЛЕКСІЯ IВАНОВА

Державний секретар, уповноважений з питань прав людини та гуманітарної допомоги уряду Німеччини, Крістоф Штрессер, оглянув склади на території Київської міської дитячої лікарні №1. Таким чином делегація пересвідчилася в реалізації гуманітарного проекту допомоги вимушеним переселенцям в Україні, який фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини та втілюється у життя Спілкою самаритян України.

Спілка самаритян співпрацює з німецькою стороною понад 20 років. За словами представників спілки, західні колеги оперативно реагують на запити про допомогу й неодноразово займалися пошуком необхідних донорів чи коштів. 24 листопада минулого року Спілка самаритян спільно з представниками уряду Німеччини розпочали перший етап допомоги вимушеним переселенцям. Тоді увагу акцентували на речах, які можуть знадобитися в зимовий період. Це — теплий одяг, ковдри, постільна білизна, взуття, миючі засоби та засоби гігієни, підгузки, медикаменти та їжа. Також активісти організації займалися поселенням у хостели. Зимова програма охопила понад 15 тисяч переселенців. 15 березня стартував уже другий етап проекту, розрахований на рік роботи.

«Раніше гуманітарна допомога надходила лише до Києва, — розповідає керівник проекту з надання допомоги Яніна Левковська. — Тепер спектр нашої роботи розширився. Речі отримують ще й переселенці, які наразі перебувають у Полтавській, Сумській, Дніпропетровській та Харківській областях. Кожного місяця пільговим категоріям осіб видаються продуктові набори та медичні засоби, а також дитяче харчування малечі до трьох років. Також забезпечується первинна медична допомога».

Окрім ревізії, німецька делегація взяла участь у формуванні та пакуванні продуктових наборів для переселенців зі сходу, що зареєстровані в місті Києві, та провела інтерв’ю з волонтерами-переселенцями.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати