Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Студенти Острозької академії склали Військову присягу в Національній академії СБУ

10 серпня, 20:56

У Національній академії Служби безпеки України відбулось урочисте складання військової присяги на вірність Українському народові. 90 синів і дочок з різних куточків України поповнили лави військовослужбовців та заприсягнулися стояти пліч-о-пліч, обороняючи Батьківщину.

Серед випускників були і студенти Національного університету «Острозька академія», які відзначились своєю організованістю й сумлінним ставленням до обраного фаху. Студенти спеціальностей 256 Національна безпека та 081 Право НаУОА мали змогу проходити навчання на військовій кафедрі Національної академії СБУ за напрямом «Організація та ведення інформаційної боротьби».

Процес навчання відбувався дистанційно, але це не завадило студентам відчути всі нотки військової служби. Неодноразові виїзди на полігон і постійні настанови викладачів виховали у випускників справжній дух патріотизму й невимовне бажання служити Українському народові.

На закінчення прийняття офіцерського звання до випускників із привітанням звернувся полковник Мацюк. Він побажав, щоб це звання стало лише початком кар’єрної сходинки, яке стимулюватиме до постійного розвитку й наполегливої праці.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати