Перейти до основного вмісту

Таємні документи «заговорили»

У чому значення і сенс копіткої праці з розсекречення таємних документів радянських і польських спецслужб?
22 лютого, 10:53
ПЕРЕД РОЗМОВОЮ З ЖУРНАЛІСТАМИ НАШІ ГОСТІ — КЕРІВНИК ДЕРЖАВНОГО ГАЛУЗЕВОГО АРХІВУ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ПАНІ СВІТЛАНА ЛЯСКОВСЬКА ТА ЇЇ ЗАСТУПНИК СЕРГІЙ КОКІН — «НАДИХНУЛИСЯ» ЗНАЙОМСТВОМ З «БІБЛІОТЕКОЮ «Дня», ЯКУ ПРЕДСТАВИЛА ГОЛОВНИЙ РЕДАКТОР ЛАРИСА ІВШИНА / ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Вчора журналісти «Дня» спілкувалися з керівником Державного галузевого архіву Служби безпеки України пані Світланою Лясковською та її заступником Сергієм Кокіним. Наші гості, які беруть активну участь у роботі Спільної польсько-української робочої групи, створеної з представників галузевого архіву СБУ, Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України та Інституту національної пам’яті Республіки Польща (котра вже 17-й рік здійснює видання серії документів «Польща та Україна в 30 — 40-х роках ХХ століття. Невідомі документи спеціальних служб») представили унікальний збірник — окремий англомовний том цієї серії, що увібрав у собі 8 уже виданих попередніх томів.

У чому значення і сенс копіткої праці з розсекречення таємних документів радянських і польських спецслужб? Що треба зробити, щоб «заговорили» таємні документи про Волинську трагедію 1943 — 1944 років, операцію «Вісла», інші трагічні сторінки української та польської історії середини ХХ століття? Докладніше про ці проблеми — в одному з найближчих номерів «Дня».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати