Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

«Вузлики» від Олександра Швеця

21 травня, 00:00
СВОГО ЧАСУ ГАННА ШЕРЕМЕТ (НА ФОТО ЛІВОРУЧ) ПРАЦЮВАЛА РАЗОМ ІЗ ОЛЕКСАНДРОМ ШВЕЦЕМ У «ВЕЧІРНЬОМУ КИЄВІ», ПОТІМ, ЯК І ЛАРИСА ІВШИНА, — В «КИЕВСКИХ ВЕДОМОСТЯХ» «ПЕРШОГО РОЗЛИВУ». БУЛО ЩО ЗГАДАТИ, І ПОГОВОРИТИ ПРО «ШКОЛИ» УКРАЇНСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ / ФОТО МИХАЙЛА МАРКIВА / «День»

Головне у роботі журналіста — деталі, «вузлики», за які чіпляється увага читача; «краще повторити краще, ніж винайти гірше» — ось деякі з принципів роботи головного редактора газети «Факты и комментарии» Олександра Швеця, який учора був гостем нашої редакції. Ця розмова — безпрецедентний випадок в українській журналістиці, яка не вельми вміє товаришувати «школами». Незважаючи на те, що бували часи, коли «День» і «Факти» знаходилися по різні боки політичних барикад, як зазначила головний редактор нашої газети пані Лариса Івшина, ці бар’єри ніколи не були нездоланними: зокрема тому, що у різних сферах «День» і «Факти» роблять одну справу — «допомагають читачу нашої країни вдивлятися в деталі свого власного, а не чужого життя».

Що зі спадщини радянської журналістики потрібно ламати, а що — залишити? Чому професія журналіста, на думку Олександра Швеця, «не може не приносити задоволення»? У чому полягає «ідеологія масової газети»? Відповіді на ці та інші запитання читайте в одному з найближчих номерів «Дня».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати