Діалог двох століть
Він пройшов під девізом «Два століття з німецьким мистецтвом в Одесі». Географія, представлена на фесті, була досить широка: Київ, Харків, Миколаїв, Сімферополь, Чернігів, Львів, Кишинів, Одеса й інші міста.
Досить винахідливо вибудували програму. Виступали колективи у рамках однієї з номінацій: «Духовна і класична хорова музика», «Камерна вокально-інструментальна музика», «Церковне музичне мистецтво» та «Німецький фольклор». Концерти відбувалися в одеському Палаці студентів та в Будинку Святого Павла, розташованому поблизу від напівзруйнованої кірхи на вулиці Новосельського. Диплом лауреата відразу у двох номінаціях отримав хор німецької Євангелічно-лютеранської громади церкви Святої Катерини з Києва. Цей хор постійно співає під час богослужіння у добре відомій усім киянам кірсі, що знаходиться на вулиці Лютеранській. Під час фестивалю хор виступив із двома програмами, що включали як німецьку духовну музику (Бах, Мендельсон, Дістлер), православні співи, «Ой, зійшла зоря» Леонтовича, твори Чайковського і Березовського.
У фестивальній програмі було передбачено виступи різних хо р ових колективів. Багато з них порадували досить хорошим підбором голосів. Йдеться про хор німецької Євангелічно-лютеранської громади Миколаєва і камерний хор «Te Deum» із Харкова. Обидва вони сформовані головним чином за рахунок студентів і випускників музичних вищих навчальних закладів. Але специфіка київського колективу була абсолютно особливою — його художній керівник, заслужений діяч мистецтв України Григорій Сорокопуд відрізняється своїм неповторним підходом до підготовки виконуваного репертуару. Під час концертів маестро уникає суто координуючої ролі диригента і завжди є співтворцем музики. Його жести і погляди не просто мають на меті підтримувати ансамблеву синхронність. Він уміє чути кожен голос і дати кожному з хористів у потрібний момент саме те, що приведе до найвищого художнього результату. Досягнення хору церкви Святої Катерини здаються тим більш значними, якщо врахувати, що колектив сформовано головним чином зі співаків, які не мають спеціальної музичної освіти. Але вони чудово справляються з виконанням таких найскладніших творів, як кантати Баха або мотети Мендельсона. У їхньому репертуарі чимало шедеврів класичної хорової музики (як духовної, так і світської, яку виконують німецькою, латинською й українською мовами). Творча біографія хору, що існує вже протягом дванадцяти років, досить цікава. У 1993 році Лютеранські громади міста Мюнхена (побратима Києва) запросили киян на Кирхентаге — фестиваль церковної музики. Наші земляки показали себе дуже достойно. Відтоді вони часто виступають у Німеччині.