ТЕЛЕШТРИХ
Думай про майбутнє зараз
З нагоди свого десятиріччя компанія «Київстар» спільно з телеканалом «1+1» розпочинає реалізацію проекту «Твоє майбутнє», що проводиться у рамках програми «Спілкування заради майбутнього».
«Основна мета проекту — примусити кожного українця замислитися над своїм майбутнім, — розповідає керівник Департаменту з корпоративних зв'язків «Київстар» Жанна Ревнова. — Про офіційний початок програми було оголошено ще 25 червня. Цього дня відомий французький підкорювач хмарочосів Алан Робер під пильною увагою десятків телекамер та великої групи журналістів здійснив приголомшливий підйом на верхівку 63-метрової будівлі головного офісу «Київстар» по її скляній стіні. Це сходження стало символом головної ідеї програми — наполегливого руху до здійснення цілей, успішного шляху до майбутнього».
«Саме через спілкування люди можуть зробити крок назустріч своїй мрії, а отже, і майбутньому, — запевняє президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко. — За допомогою проекту «Твоє майбутнє» ми допожемо українцям чітко визначити їхні цілі та мрії. Зокрема, кожен охочий зможе надіслати лист на абонентську скриньку нашої компанії, вклавши у нього десять своїх фотокарток. Вони стануть основою для створення телероликів, які побачать усі глядачі телеканалу «1+1». Таким чином ми зможемо дати відповідь на дуже важливе запитання — яким же українці бачать своє майбутнє».
Проект «Твоє майбутнє» триватиме протягом двох місяців. За цей час його організатори планують провести Всеукраїнське соціологічне дослідження за допомогою Київського міжнародного інституту соціології. За словами президента інституту Валерія Хмелька, підсумком цього опитування стане створення карти майбутнього України, яка відбиватиме настрої усіх верств населення щодо його подальших планів.
У своєрідній публічній дискусії візьмуть участь також відомі особистості, лідери суспільних думок, життєві досягнення яких можуть стати прикладом для українців. Серед них режисер, заслужений діяч мистецтв України Василь Вовкун, популярна художниця Євгенія Гапчинська, телеведуча Сніжана Єгорова, головний редактор журналу «Фокус» Вахтанг Кіпіані, телеведучий Юрій Макаров, директор інституту філософії імені Григорія Сковороди Мирослав Попович та інші. «Саме вони спонукатимуть українців до прийняття конкретних рішень для розбудови свого майбутнього, — продовжує Жанна Ревнова. — Дуже важливо, щоб до усієї української громади звернулися ті люди, які вже довели суспільству, що можуть реалізувати свої плани. Але в будь-якому випадку наше майбутнє залежить тільки від нас».
Нацрада затвердила умови нового конкурсу на радіомовлення
11 липня 2007 року у приміщенні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення відбулося засідання, головною метою якого було обговорення планів внесення змін до методики розрахунку розмірів ліцензійного збору і умов нового конкурсу на радіомовлення з використанням вiльних частот.
Результатом обговорення стало затвердження змін до методики розрахунку розмірів ліцензійного збору. За прогнозами члені Нацради, це має врегулювати відношення ціни і величини населеного пункту, де відбувається мовлення. На засіданні також були затверджені умови конкурсу на радіомовлення з використанням вiльних частот. Для кожної групи учасників — загальнонаціональних, регіональних і місцевих телерадіокомпаній, розроблені свої умови участі. Коли ж буде оголошений сам конкурс, поки що невідомо.
Випуск газети №:
№113, (2007)Рубрика
Медіа