Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

В епіцентрі урагану

Журналісти масово роблять стріми в екстремальних умовах стихійного лиха
15 вересня, 13:47

У той час як мешканцям американського штату Флорида радять не залишати будинків, тележурналісти активно знімають відеорепортажі про ураган «Ірма». Нещодавно добірку найекстремальніших відео зібрало видання The Guardian.

«Здається, це стало ритуалом посвячення для кожного тележурналіста та метеоролога — наважитися вийти працювати в епіцентрі шаленого шторму. Репортери, котрі свідчать наживо, постійно мають скуйовджене вітром волосся, змоклі куртки й просотані водою мікрофони, і водночас намагаються зберігати спокій та продовжувати вести репортаж на камеру», — пише видання.

Ураган вдарив 10 вересня по острову Марко біля західного узбережжя Флориди зі швидкістю вітру до 192 км/год. Згодом він досяг материкової частини штату на південь від міста Нейплс: по узбережжю вдарили гігантські штормові хвилі висотою до 4,5 метра, розпочалися зливи. Наразі без електрики залишаються понад 3 млн домогосподарств. Раніше стихіне лихо призвело до значних руйнувань в країнах Карибського басейну, де загинуло щонайменше 28 людей.

У соціальних мережах активно поширювали репортажі про ураган «Ірма», хоча водночас деякі користувачі розцінили таку практику висвітлення подій як «небезпечну для життя» та «невиправдано ризиковану».

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати