Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Велика Британія збільшить обсяги програми по навчанню військових ЗСУ

01 жовтня, 19:44

Крім того, мова і про те, щоб допомогти Україні прискоритись з інтеграцією до НАТО,повідомляє Діфенс Експрес.

Велика Британія збільшить обсяги програми по навчанню військових ЗСУ відповідно до планів, які обговорюються з військовим керівництвом. Окрім того, відбулись "перемовини з військовим керівництвом" про переміщення британських військових інструкторів на територію України з тим, щоб ці інструктори вже на нашій території вчили наших військових.

Про це новий міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс заявив у своєму інтерв’ю виданню The Telegraph.

Також Шаппс заявив, що під час свого візиту до України на минулому тижні він розмовляв із президентом Володимиром Зеленським про те, як Королівські ВМС Великої Британії можуть допомогти посилити захист суден із зерном з України, які піддаються атакам РФ у Чорному морі.

Окрім того, очільник Міноборони Великої Британії також зазначив, що закликав місцеві оборонні компанії також запускати свої потужності в нашій країні, як це уже запланувала BAE Systems.

Окрім того, як далі пише в своїй публікації The Telegraph, "виявилось, що Велика Британія шукає способи, як допомогти підготуватись Україні до членства в НАТО". І що на даний момент, в рамках програми Interflex, з початку 2022 року на полігонах у Великій Британії пройшли підготовку вже понад 20 тисяч бійців ЗСУ.

Цікаво, що на цьому тлі Грант Шаппс заявив про деякі важливі організаційні речі, які стосуються обороноздатності й самої Великої Британії. Наприклад, він "закликав повторити" обіцянку наростити рівень оборонних затрат до 3% від ВВП, а поточну ціль зі збільшенням до 2,5% від ВВП слід приймати хіба що як "перевалочну точку".

Крім того, "квоти різноманіття" для комплектування армії були скасовані. І сам Шаппс закликав також відмовитись від проекту будівництва залізниці HS2 на тлі того, що потрібно нарощувати оборонні затрати в контексті повномасштабного вторгнення РФ до України.

Нагадаємо, раніше Defense Express розповідав що, у BAE Systems деталізували, як швидко можна організувати в Україні виробництво запчастин до легких гаубиць. Також ми розповідали про те, як наші бійці порівнювали Challenger 2 та радянський Т-80, і чому цей британський танк можна назвати як "снайперська гармата".

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати