Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Британія планує закликатиме Альянс спільно закуповувати ракети та снаряди для України

03 квітня, 14:09

Глава МЗС Британії Девід Кемерон планує закликати членів Північноатлантичного альянсу спільно закуповувати снаряди й ракети для України та збільшити витрати, виробництво та надання послуг у галузі оборони перед обличчям російської агресії, яка триває й загроз міжнародній стабільності.

Про це пише Рубрика з посиланням на МЗС Британії.

Як повідомляють у відомстві, Кемерон на зустрічі глав МЗС країн НАТО у Брюсселі планує наголосити на необхідності продовження підтримки України, яка, за його словами, сьогодні ближча до НАТО, ніж будь-коли.

"Він заохочуватиме членів Альянсу приєднатися до очолюваних Великою Британією ініціатив із закупівлі стандартних ракет і боєприпасів НАТО для українських Збройних сил", наголосили в британському МЗС.

У міністерстві також зазначили, що усі члени Альянсу погоджуються з тим, що Україна вступить до НАТО. Окрім того, Велика Британія продовжуватиме працювати над тим, щоб Київ робив значущі кроки до членства.

"Ми повинні продовжувати надавати критично важливу підтримку, необхідну Україні для перемоги у війні.

Члени Альянсу повинні активізуватися і витрачати більше коштів на оборону перед обличчям триваючої російської агресії й більш небезпечного світу", – наголосив Кемерон.

Нагадаємо, що ще раніше міністри закордонних справ Німеччини, Польщі та Франції заявили, що європейські союзники НАТО повинні брати на себе більшу відповідальність за оборону континенту.

А генсек НАТО Єнс Столтенберг запропонував створити фонд союзницьких внесків на суму 100 мільярдів доларів протягом п'яти років для України в рамках пакета, який мають підписати лідери країн-членів Альянсу на саміті у Вашингтон.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати