Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

"Подарунки Святого Миколая": Укрпошта випустила нову благодійну марку

06 грудня, 16:16

Україна вперше відзначає 6 грудня День святого Миколая, з нагоди такої події Укрпошта презентувала благодійну поштову марку "Подарунки Святого Миколая".

Про це повідомили у пресслужбі Укрпошти, пише Рубрика.

Як розповіли у компанії, тираж поштової марки становить 600 тисяч примірників.

Прикметно, що у 2023 році українці вперше відзначатимуть День Святого Миколая одночасно з Днем Збройних Сил України — 6 грудня. 

Який вигляд має нова марка

На поштовому випуску "Подарунки Святого Миколая" у виконанні відомого українського художника-ілюстратора Костянтина Лавро поєднані два важливі для українців свята.

Автор не тільки зберіг традиційний образ святого Миколая як доброго дідуся-чарівника, а й вдало відтворив його, додавши актуальні деталі.

Марка Святий Миколай

Тепер Миколай не летить на санях по небу, а їде на козацькому коні. На його плечах – камуфляжний мішок, заповнений військовою технікою, такою як літаки, танки і ракети, які є надзвичайно важливими для української армії для досягнення Перемоги.

Марка Святий Миколай

Окрім того, на поштовій марці символічно відтворено перемогу над ворогом: під копитами коня лежить розтоптаний символ росії – двоголовий орел, якого Миколай пронизує палицею, ніби списом.

В Укрпошті зазачили, що марка коштує 18 грн і відповідає тарифу на пересилання непріоритетного простого листа масою до 250 г у межах України.

Марка Святий Миколай

Фото: Укрпошта

До цієї вартості додається +5,00 грн як благодійну складову. Донатні кошти, які будуть виручені від продажу поштової марки, будуть направлені на підтримку ЗСУ.

Ціна маркового аркуша – 115 грн.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати