Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На деокупованій Лиманщині висадили понад 9 тисяч сосен на місці знищеного через війну лісу

23 березня, 11:19
Фото: ДП “Лиманське лісове господарство”

Днями працівники Лиманського лісгоспу поновили лісові насадження на трьох гектарах землі, де раніше був ліс. Через російську агресію дерева згоріли, тож на їхньому місці була пустка. Більш ніж 9 тисяч саджанців сосен, які тепер тут ростуть, для лиманців виростили на Львівщині, повідомляє Вільне радіо.

Про це повідомили у Державному підприємстві “Лиманське лісове господарство”. 

“У Всесвітній день лісів працівниками Лиманського лісового господарства було проведено відновлювальні роботи на 3 гектарах земель, де ліс був знищений внаслідок бойових дій. Ця робота стала можлива завдяки посадковому матеріалу, який вирощували колеги з Львівського лісового насіннєво-селекційного центру із насіння, зібраного лісниками Лиманського лісгоспу”, — йдеться у повідомленні. 

На фото, які публікують у Лиманському лісгоспі видно: якась частина лісу знищена, а більшість дерев мають обпалені стовбури. 

Нагадаємо, у нашому спецпроєкті ми докладно аналізували наслідки знищення лісів вздовж ріки Сіверський Донець. А також розбирались, чи змушуватимуть Росію за це відповідати, і які є шанси на відновлення насаджень. 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати