Перейти до основного вмісту

Мей домовилась про розширення співробітництва з Китаєм

01 лютого, 19:30
фото Reuters

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей і китайський лідер Сі Цзіньпін під час зустрічі в Пекіні домовилися про розширення співпраці, повідомляє Радіо Свобода. Це перший крок в реалізації майбутньої торгового угоди, яку Британія планує укласти самостійно після виходу з Євросоюзу.

Мей назвала дуже успішною зустріч, що стосується торгових відносин. За даними джерел Reuters в урядових колах в Великобританії, китайські та британські компанії уклали договори на суму дев'ять мільярдів фунтів (більше 10 мільярдів доларів США). Агентство уточнює, що угоди торкнуться авіації, енергетики та сільського господарства.

Нагадаємо, Тереза ​​Мей почала офіційний візит до Китаю 30 січня. У поїздці з Мей знаходяться близько 50 представників торгово-економічного співтовариства Великої Британії і керівники підприємств.

Раніше прем'єр-міністр Великої Британії, виступаючи на всесвітньому економічному форумі в Давосі, заявила, що після Брекзіта Лондон укладе нові торгові угоди з Австралією, Новою Зеландією та Індією.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати