Перейти до основного вмісту

Політв'язень Балух від початку голодування схуд на 35 кг, - правозахисники

24 серпня, 16:32
Фото Zair Smedlya

За інформацією родичів українця, до арешту Володимир Балух важив близько 95 кілограмів. Сьогодні він важить близько 60 кілограмів. Про це у п'ятницю, 24 серпня, повідомляє Кримська правозахисна група.

При цьому кримська "прокуратура" стверджує, що стан здоров'я українця задовільний. В офіційній відповіді "прокуратура" повідомила захисту українця, що "життєво-важливі показники Балуха в нормі і спеціалізованої медичної допомоги він не потребує".

"Давати пояснення про причини голодування, в тому числі наглядаючому прокурору, обвинувачений відмовився", — зазначено у відповіді наглядового органу.

Також у документі зазначено, що "Залізничний районний суд Сімферополя" 13 серпня 2018 року припинив провадження за клопотанням про умовно-дострокове звільнення активіста, який вже більше 1 року і 8 місяців перебуває під вартою і більше 3-х місяців голодує (вкрай обмежено приймає їжу) на знак протесту. Адвокат Балуха Ольга Дінзе повідомила КПГ, що захист українця оскаржить це рішення.

Як повідомлялося раніше, український політв’язень Володимир Балух написав листа українцям, у якому побажав здоров’я та янголів-охоронців українському війську, духівництву та громадянському суспільству.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати